Archiv novinek

Bohužel jsem dle nařízení vlády byli nuceni zrušit derniéru inscenace BANG, nezoufejte. Budeme hledat nový termín!

O novém termínu vás budeme informovat.

 

Režisér a autor Daniel Špinar se do Divadla Letí vrací po téměř 10ti letech! Začalo zkoušení inscenace HOMO 40

Čeká nás satirická hra o gayích po čtyřicítce střílí do vlastních řad a poukazuje na kostlivce, kteří se stále rádi vracejí do již jednou
otevřených skříní.

PREMIÉRA 21.1.2020

HRAJÍ: Michal Ker, Tomáš Kobr, Radim Vizváry 

 

 

Stačí napsat na adresu jakubcova@divadlo-leti.cz HESLO: VÁNOCE a vstupenky se slevou dostanete emailem. Akce platí do 5.1.nebo do naplnění kapacity.

Nabídka platí na tyto reprízy: 

6.1. Den závisloti

8.1. Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropsých veřejných zakázkách

9.1. A pak přišla Mirna 

12.1. Small Town Boy

S těžkým srdcem oznamujeme,

že 16.12. 2019 v 20:00 nás opustí naše milované Gigabajty, ale měly život dlouhý a plnohodnotný, proto to nebude rozloučení smutné nýbrž veselé, příjďte s námi pozvednout sklenku na počest naší momentálně nejdéle uváděné inscenace. Důstojně se tak rozloučíme a připijeme na úspěch nových. 

12.12. ve 20:00 ve Vile Štvanice proběhne slavnostní ukončení cyklu scénických skic 8@8. Uvedeme hru Volkera Schmidta: TEXTILNÍ TRILOGIE a několik krátkých environmentálních her, které vznikly v rámci  projektu Climate Change Theatre Action.

Blíží se další repríza Europe Connexion 9.12.20:00! Už jste viděli?
NE? tak šup do divadla! 

Protože se blíží Vánoce, jsme hodní a rozdáváme dárky! AKCE 1+1 vstupenka zdrama
O speciální cenu si napište na adresu jakubcova@divadlo-leti.cz

Blíží se slavnostní italský večer! Přijďte ochutnat toho nejlepší ze současné italské dramatiky.

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci výsledků Překladatelské dílny DILIA 2019 – současné italské drama. Scénické čtení nových překladů se uskuteční v pátek 29. 11. 2019 od 20:00 ve VILE Štvanice. Chybět nebude ani občerstvení inspirované italskou kuchyní. Slavnostního zakončení dílny se zúčastní také Pier Lorenzo Pisano, autor hry Bratři. 

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že půjde do derniéry náš milovaný čajový dýchánek!

Naposeldy máte možnost posedět v idylické zahradě nad čajem s dámami Evou Holubovou, Evou Salzmannovou, Zuzanou Kronerovou a Zojou Oubramovou a to

28.10. v 20:00 v Divadle Vila Štvanice vstupenky zakoupíte v síti Goout.cz zde

Vážení přátelé, máme výjimečně k dispozici jednu vstupenku na Olgu (Horrory z Hrádečku) 20.10., kterou nevyužije jedna z našich divaček. V případě zájmu se ozvěte na jakubcova@divadlo-leti.cz, rádi zprostředkujeme předání.

Vaše LETÍ

Týden pro klima je oficiálně u konce, nikoliv však pro nás. Využijet AKCI 1+1 vstupenka zdarma na představení 15.10. od 20:00.

Inscenace Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách se věnuje mimo jiné prosazování pesticidů v zemědělství. 

Napište email na adresu jakubcova@divadlo-leti.cz s heslem AKCE EVALUACE a my vám pošleme vstupenky za poloviční cenu!

Vzdělávejte se s námi v oblasti klimatu a fungování lobbingu v politice.

Projekt Camp Q, imerzivní inscenace, pro kterou v rámci Pražského Quadriennale vybudovalo Divadlo LETÍ, Tygr v tísni a Jihočeské divadlo adaptační tábor pro uprchlíky z vesmíru, proběhl v červnu na ostrově Štvanice a v září 2019 jej vystaví i na českobudějovické náplavce! Tedy pokud jste nás nestihli v Praze, nezoufejte, přijeďte do Budějovic a zpátky vás dovezeme autobusem.

13. a 14. září 2019 na českobudějovické náplavce vždy od 19:30

Náš velký koprodukční projekt se kvapným krokem blíží a my již plánujeme, připravujeme, píšeme, škrtáme, rozkreslujeme, telefonujeme, mailujeme, schůzujeme, no prostě pracujeme dnem i nocí. Přijďte se podívat, jak to dopadlo, v Praze v rámci Pražského Quadriennale 6., 8. a 10. června 2019. Více informací přímo na webu projektuVstupenky máme! 

Vážení příznivci současné dramatiky,

ještě jednou připomínáme speciální event, který nás čeká již ve středu večer. Ve středu 17. dubna od 20:00 představíme hru Autorka Elly Hickson v režii Lukáše Kopeckého, za přítomnosti francouzské autorky Alexandry Badey předáme Cenu Marka Ravenhilla.

Milí diváci, protože pro vás v červnu chystáme něco velkého, rozhodli jsme se letošní sezónu ukončit o něco dříve. Proto vám zbývá v dubnu několik málo posledních příležitostí vidět nás hrát ve VILE Štvanice. Tak koukejte mrknout na náš program a kupujte vstupenky, dokud je čas! 

Milí diváci, na středu 17. dubna jsme si pro váš připravili speciální večer plný překvapení. Přečteme vám poslední letošní díl 8@8, hru Autorka Elly Hickson v režii Lukáše Kopeckého, předáme Cenu Marka Ravenhilla (kožich letos navrhuje scénograf a kostýmní výtvarník Petr Vítek!) a navíc budeme diskutovat o postavení ženy - autorky v současném českém divadelním kontextu.

Milí diváci, naše hvězdná čtveřice Eva Holubová, Zuzana Kronerová, Eva Salzmannová a Zoja Oubramová se vrací do VILY! Dámy můžete vidět dnes večer od 20:00 ve VILE Štvanice v této sezóně úplně naposledy. Příští příležitost zhlédnout tento čajový dýchánek v kouzelné zahradě bude až na podzim. A nám pár vstupenek ještě zbývá! Tak co vy na to, ulovíte je? 

Milí diváci, omlouváme se, z provozních důvodů jsme museli posunout začátek první dubnové reprízy Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách až na 21:00. Kavárna bude ale otevřená, tak přijďte předem na drink, páteční noc je dlouhá. Vstupenky zde! Těšíme se na vás! 

Milí diváci, v pátek 1. března v pravé poledne spouštíme předprodej na měsíc duben. Těšte se na tři reprízy naší novinky, Cenu Marka Ravenhilla či Den závislosti.

Milí diváci, dnes, 1. února 2019, máme sice premiéru nové inscenace Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách, ale také startujeme březnový předprodej!

Stýskalo se vám po Ralfu Bangovi? Dlouho tady nebyl, co? Máme pro vás dobrou zprávu. 27. února vracíme po tříměsíční pauze na repertoár oblíbenou inscenaci v režii Mariána Amslera Bang. A to není všechno - v aternaci za Adama Ernesta se poprvé představí Štěpán Lustyk. Vstupenky zatím máme, ale doporučujeme neváhat příliš dlouho! 

  •  
  • 1 z 9
  • «