Kupte LETÍ k Vánocům!

Milí diváci, taky se teď opatrně vyhýbáte nákupním centrům a centrum Prahy obcházíte obloukem? Přitom si ale lámete hlavu, čím potěšit své blízké? No a od toho jsme tady přece my - Divadlo LETÍ a naše bohatá vánoční nabídka! Rozklikněte celý článek a pojďte se podívat, co jsme pro vás připravili - stačí pár kliků a vyřešíte dárky pro tátu, mamku, hladovou ségru i sestřenici aktivistku. 

Hned zkraje roku zveme na náš hvězdný čajový dýchánek - inscenaci Čaj a apokalypsa. V ní vás čtyři významné herečky jedné generace (Eva Holubová, Zuzana Kronerová, Zoja Oubramová a Eva Salzmannová) pozvou na čaj a jak název napovídá... na apokalypsu. Vstupenky na 3. ledna ještě máme.

Pro milovníky sci-fi a romantiky máme na skladě Den závislosti - totálně romantickej sci-fi mindfuck na motivy díly Philipa K. Dicka, spisovatele sci-fi literatury, která inspirovala třeba filmy Blade runner nebo Matrix. Obdarujte všechny ty, kteří mají rádi romantické příběhy, Davida Bowieho a Whitney, nebo jsou prostě jenom tak trochu geekové. 

13. ledna se vrací na scénu Mirna, bláznivá jízda matek a dcer, kterou ale potěšíte nejen maminky, dcery, ale třeba i babičky, syny a všechny, kteří se nebojí bořit genderové stereotypy. Hned o den později vás pozveme na v pořadí již třetí Večeři s novou hrou - ta je zase ideálním dárkem pro ty, kteří rádi stravu nejen duševní, ale jsou tak trochu foodies - představíme ty nejčerstvější novinky ze současné evropské dramatiky a podáme vám k tomu tříchodovou večeři i s přípitkem.

A to nejlepší si necháváme samozřejmě nakonec. Vstupenky na největší koprodukční projekt v historii českého divadla CAMPQ, který připravujeme na červen a září 2019 společně s Tygrem v tísni a Jihočeským divadlem, jsou již v prodeji a za speciální first minute cenu 750 Kč budou pouze do konce tohoto roku a pro prvních sto zájemců. Doporučujeme neváhat, protože cena poroste, vstupenky ubývají... A co víc darovat, než zážitek, jakým celá noc strávená s uprchlíky z vesmíru u nás na ostrově rozhodně bude? Prožijte noc na ostrově mezi mimozemšťany!

Tak šťastný lov a veselé Vánoce!