Olga (Horrory z Hrádečku) inscenací roku v anketě Divadelních novin

LETÍ jásá a slaví a zve všechny své věrné diváky, aby jásali s ním!  Inscenace Olga (Horrory z Hrádečku) totiž v anketě Divadelních novin získala nejvíce hlasů a stala se tak INSCENACÍ ROKU!!!

Jana Soprová svůj hlas Olze například odůvodňuje takto: "Proč zrovna tuhle? Aniž bych chtěla vnášet feministickou notu, dámám se to opravdu povedlo… Za prvé velmi vhodné místo pro tuto produkci, vtipně dotvořené do podoby Hrádečku ve scénografii Pavly Kamanové. Za druhé jde o opravdu kvalitní původní českou hru o české hrdince (dík patří nejen autorce jménem Anna Saavedra, ale také dramaturgyni Marii Špalové). Další ženou je režisérka Martina Schlegelová a the last but not the least, Pavlína Štorková v roli Olgy, které se opravdu podařilo neokázale a přesvědčivě ukázat všechny třpytivé i méně nápadné plošky Olžiny osobnosti. Ale pochvalu si zaslouží i zúčastnění pánové – Jiří Bohm, Tomáš Kobr a Pavol Smolárik. Zkrátka, vše do sebe zapadá přesně tak, jak to má být…"  Více o anketě, dalších úspěšných inscenacích i názorech na naši Olgu si můžete přečíst na webu Divadelních novin

Máme velkou radost, gratulujeme všem, kteří se s námi na inscenaci podíleli a podílí, a jdeme bouchnout šampaňské - nebo možná raději otevřít lahev becherovky.  

Vaše šťastné LETÍ 

 

 

 

  •