News Archive

Blíží se slavnostní italský večer! Přijďte ochutnat toho nejlepší ze současné italské dramatiky.

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci výsledků Překladatelské dílny DILIA 2019 – současné italské drama. Scénické čtení nových překladů se uskuteční v pátek 29. 11. 2019 od 20:00 ve VILE Štvanice. Chybět nebude ani občerstvení inspirované italskou kuchyní. Slavnostního zakončení dílny se zúčastní také Pier Lorenzo Pisano, autor hry Bratři. 

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že půjde do derniéry náš milovaný čajový dýchánek!

Naposeldy máte možnost posedět v idylické zahradě nad čajem s dámami Evou Holubovou, Evou Salzmannovou, Zuzanou Kronerovou a Zojou Oubramovou a to

28.10. v 20:00 v Divadle Vila Štvanice vstupenky zakoupíte v síti Goout.cz zde

Vážení přátelé, máme výjimečně k dispozici jednu vstupenku na Olgu (Horrory z Hrádečku) 20.10., kterou nevyužije jedna z našich divaček. V případě zájmu se ozvěte na jakubcova@divadlo-leti.cz, rádi zprostředkujeme předání.

Vaše LETÍ

Týden pro klima je oficiálně u konce, nikoliv však pro nás. Využijet AKCI 1+1 vstupenka zdarma na představení 15.10. od 20:00.

Inscenace Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách se věnuje mimo jiné prosazování pesticidů v zemědělství. 

Napište email na adresu jakubcova@divadlo-leti.cz s heslem AKCE EVALUACE a my vám pošleme vstupenky za poloviční cenu!

Vzdělávejte se s námi v oblasti klimatu a fungování lobbingu v politice.

Projekt Camp Q, imerzivní inscenace, pro kterou v rámci Pražského Quadriennale vybudovalo Divadlo LETÍ, Tygr v tísni a Jihočeské divadlo adaptační tábor pro uprchlíky z vesmíru, proběhl v červnu na ostrově Štvanice a v září 2019 jej vystaví i na českobudějovické náplavce! Tedy pokud jste nás nestihli v Praze, nezoufejte, přijeďte do Budějovic a zpátky vás dovezeme autobusem.

13. a 14. září 2019 na českobudějovické náplavce vždy od 19:30

Náš velký koprodukční projekt se kvapným krokem blíží a my již plánujeme, připravujeme, píšeme, škrtáme, rozkreslujeme, telefonujeme, mailujeme, schůzujeme, no prostě pracujeme dnem i nocí. Přijďte se podívat, jak to dopadlo, v Praze v rámci Pražského Quadriennale 6., 8. a 10. června 2019. Více informací přímo na webu projektuVstupenky máme! 

Vážení příznivci současné dramatiky,

ještě jednou připomínáme speciální event, který nás čeká již ve středu večer. Ve středu 17. dubna od 20:00 představíme hru Autorka Elly Hickson v režii Lukáše Kopeckého, za přítomnosti francouzské autorky Alexandry Badey předáme Cenu Marka Ravenhilla.

Milí diváci, na středu 17. dubna jsme si pro váš připravili speciální večer plný překvapení. Přečteme vám poslední letošní díl 8@8, hru Autorka Elly Hickson v režii Lukáše Kopeckého, předáme Cenu Marka Ravenhilla (kožich letos navrhuje scénograf a kostýmní výtvarník Petr Vítek!) a navíc budeme diskutovat o postavení ženy - autorky v současném českém divadelním kontextu.

Milí diváci, protože pro vás v červnu chystáme něco velkého, rozhodli jsme se letošní sezónu ukončit o něco dříve. Proto vám zbývá v dubnu několik málo posledních příležitostí vidět nás hrát ve VILE Štvanice. Tak koukejte mrknout na náš program a kupujte vstupenky, dokud je čas! 

Milí diváci, naše hvězdná čtveřice Eva Holubová, Zuzana Kronerová, Eva Salzmannová a Zoja Oubramová se vrací do VILY! Dámy můžete vidět dnes večer od 20:00 ve VILE Štvanice v této sezóně úplně naposledy. Příští příležitost zhlédnout tento čajový dýchánek v kouzelné zahradě bude až na podzim. A nám pár vstupenek ještě zbývá! Tak co vy na to, ulovíte je? 

Milí diváci, omlouváme se, z provozních důvodů jsme museli posunout začátek první dubnové reprízy Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách až na 21:00. Kavárna bude ale otevřená, tak přijďte předem na drink, páteční noc je dlouhá. Vstupenky zde! Těšíme se na vás! 

Milí diváci, v pátek 1. března v pravé poledne spouštíme předprodej na měsíc duben. Těšte se na tři reprízy naší novinky, Cenu Marka Ravenhilla či Den závislosti.

Milí diváci, dnes, 1. února 2019, máme sice premiéru nové inscenace Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách, ale také startujeme březnový předprodej!

Stýskalo se vám po Ralfu Bangovi? Dlouho tady nebyl, co? Máme pro vás dobrou zprávu. 27. února vracíme po tříměsíční pauze na repertoár oblíbenou inscenaci v režii Mariána Amslera Bang. A to není všechno - v aternaci za Adama Ernesta se poprvé představí Štěpán Lustyk. Vstupenky zatím máme, ale doporučujeme neváhat příliš dlouho! 

Vždycky snil o tom, že se stane popelářem nebo astronautem, a stal se lobbistou. Jeho první úkol? Se-me-na. Semena (závislá na určitých hnojivech a pesticidech) - jak tuhle věc převléct na veřejný zájem? V hlavě mu pulzují dvě slova: uniformizace a simplifikace! A kampaň, něco ve stylu: Vítejte ve světě pesticidů: bdíme nad vaší budoucností! Vzestup a sestup evropského agrolobbisty podle hvězdy současné francouzské dramatiky s rumunskými kořeny Alexandry Badey.

Milí Leťáci, třetí edici Večeře s novou hrou vám ve VILE prostřeme již v pondělí 14. ledna. Tentokrát vás zahřejeme vypečeným zimním menu a jednotlivé chody té nejžhavější současné dramatiky provedou návštěvníky VILY od přípitku až po dezert. Diváci se mohou těšit na hry nejmladší generace evropských autorů: Charley Miles (UK), Julio Provencio (ESP), Ivor Martinić  (HR) a Claudie Cedó (CAT). Zahřejeme a nakrmíme i vegetariány! Těšíme se na vás, chytejte dvě poslední vstupenky!

Milí diváci, přejeme vám nádherný rok 2019 a děkujeme za přízeň v tom právě končícím. V roce 2019 slibujeme hodně mimozemských zážitků, na které si můžete své vstupenky za výhodnou cenu koupit již nyní. Zachovejte nám přízeň a prožijte s námi v červnu noc na ostrově mezi mimozemšťany

Milí diváci, velmi se omlouváme, ale s únorovým předprodejem jsme vás poněkud mystifikovali. I přes všechna naše pravidla ("prvního v poledne každý měsíc") začne na GoOutu protentokrát až ve čtvrtek 3. ledna přesně ve 12:00. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste se ještě jednou pořádně podívali na náš program, zakroužkovali si data ve svých nových diářích a zítra místo obědové pauzy vychytali ty nejlepší divadelní dobroty! Těšíme se na vás i v novém roce! 

Milí diváci, taky se teď opatrně vyhýbáte nákupním centrům a centrum Prahy obcházíte obloukem? Přitom si ale lámete hlavu, čím potěšit své blízké? No a od toho jsme tady přece my - Divadlo LETÍ a naše bohatá vánoční nabídka! Rozklikněte celý článek a pojďte se podívat, co jsme pro vás připravili - stačí pár kliků a vyřešíte dárky pro tátu, mamku, hladovou ségru i sestřenici aktivistku. 

Dnes, 6. 12., v 6 hodin a 12 minut jsme spustili předprodej exkluzivních first minute vstupenek na náš dlouho očekávaný koprodukční CAMPQ! První stovka z vás si je může koupit jako neotřelý vánoční dárek, a to za speciální cenu 750 Kč. Přečtěte si o projektu víc a myslete na vánoční dárky ještě dnes.

  •  
  • 1 of 8
  • «