Archiv novinek

Milí diváci, v pátek, neděli a pondělí máte úplně poslední možnost zhlédnout letošní Antickou Štvanici, která vznikla v koprodukci Divadla LETÍ  a Tygra v tísni. Další ročník vznikne zase za rok, ale Faidra a Prosebnice se již nevrátí!

Proto apelujeme na poslední opozdilce, kteří ještě nemají své vstupenky, aby spěchali na Goout! Kdy jindy nastartovat divadelní sezónu, než právě teď pod širým nebem. 

Omlouváme se všem divákům nedělní přerušené premiéry Konce Faidry, kterou jsme kvůli silnému dešti a bouřce bohužel nemohli dohrát.  ☔️☔️☔️

Milí Leťáci, třetí ročník slavnosti antického divadla v přírodních kulisách ostrova Štvanice za doprovodu tekoucí vody a tepajícího velkoměsta pomalu vzniká na vašem oblíbeném ostrově. Kromě toho, že se na vás těšíme od 31. srpna až do 10. září téměř denně, můžete také sledovat naše sociální sítě, aby vám nic z příprav neuniklo. Na našem instagramu a Facebooku hledejte hashtag #sledujbíléhobýka.

Milí diváci, letošní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a to znamená jediné: premiéra Antické Štvanice, kterou pro vás chystáme, se mílovými kroky blíží! Třetí ročník slavnosti antického divadla v přírodních kulisách ostrova Štvanice za doprovodu tekoucí vody a tepajícího velkoměsta jsme pro vás nachystali ve spolupráci s našimi kolegy z VILY Štvanice, Tygrem v tísni.

Milí diváci, letos nebudeme zahálet ani o prázdninách a přichystali jsme si pro vás něco extra. V koprodukci s vilími kolegy z Tygra v tísni pro vás chystáme třetí ročník slavnosti antického divadla v přírodních kulisách ostrova Štvanice za doprovodu tekoucí vody a tepajícího velkoměsta. 

Vzpomínáte na první Večeři s novou hrou, která proběhla ve VILE Štvanici loni v březnu? Pamatujete, jak vás mrzelo, že jste nebyli u toho? Tak teď máte jedinečnou příležitost zažít ji znovu! 18. června od 21 hodin proběhne ve ve stínu kaštanů na Štvanici druhý díl, který bude tentokrát koncipován jako zahradní slavnost s grilováním. Můžete se opět těšit na čtení krátkých her doplněné tříchodovým menu, které vám bude servírováno přímo v průběhu slavnostního večera. 

Byl pozdní večer, první máj. Večerní máj byl lásky čas. U nás v LETÍ je to všechno trochu jinak, a tak je prvomájové poledne časem divadla...heart Již zítra, tj. 1. 5., ve 12:00 startuje na Gooutu předprodej našich červnových představení.

Milí diváci, v máji jsme si pro vás zase jednou nachystali specialitku. 29. května, kdy uvádíme jubilejní 50. reprízu Olgy (!), totiž zasadíme na Štvanici strom. Bude jedním z 85ti stromů, které po celé republice vysazuje Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové k jejím letošním nedožitým 85. narozeninám.

Divadelní youtubeparty Small Town Boy je s námi ze všech našich stálic na repertoáru skoro nejdéle - spolu s 8GB tvrdýho porna se drží již téměř tři sezóny. Ve středu 9. května se na své diváky těší již v jubilejní 30. repríze!

Milí diváci, květnový předprodej startuje již tuto, Velikonoční neděli, ve 12:00. A není to apríl! Mrkněte do sekce Program, vyberte si, na co byste v máji rádi vyrazili, a vytěžte z nachylující se divadelní sezóny ještě co nejvíc! Těšíme se na vás. 

I když jsme vás na to neupozornili přímo v den začátku předprodeje, je to tak. Od čtvrtka 1. 3. beží náš dubnový předprodej a spoustu vstupenek na různá dubnová představení ještě máme. Doporučujeme neváhat a kliknout rovnou na náš Program - nabídka je jako obvykle bohatá. Jarní dubnová VILA Štvanice se na vás těší! 

 

Milí diváci, již tento čtvrtek představíme další díl našeho seriálu scénických skic 8@8. Bude jím psychologická hra Jeze Butterwortha Řeka, kterou uvedeme v režii Dana Pánka a která svou mystickou atmoséfrou pohltí i vás. V hlavní roli se můžete těšit na Václava Vašáka, ve vedlejších rolích samé ženy: Danielu Šiškovou, Kamilu Trnkovou a Kláru Cibulovou. Vstupenky seženete na Goout.cz, těšíme se na vás! 

Milí diváci, březnový předprodej LETÍ! Už jste si ulovili své vstupenky? Pokud ne, honem klikněte sem, vyberte si březnové představení svého srdce a kupujte, rezervujte.

Připomínáme, že po březnové repríze posíláme Mirnu (respektive Gemu, ale bez ní to hrát nemůžeme wink) na půlroční mateřskou dovolenou. Další možnost zhlédnout české Gilmorky na tripu bude tedy až na podzim.

Milí diváci, 

chřipková epidemie LETÍ Prahou. Postihla i nás, a tak jsme bohužel nuceni zrušit dnešní představení 8GB tvrdýho porna (20. 2.). Vám, kteří jste zakoupili vstupenky v síti GoOut, bude vstupné vráceno převodem na účet, případně přímo v kamenné prodejně.

Náhradní termín zatím není plánován, ale pokusíme se v dalších měsících přidat alespoň jedno představení, aby se dostalo na všechny nedočkavce. 

S omlouvou, 
Vaše nemocné Divadlo LETÍ

Znáte Kapitána Skvělouše? Ne? A co takhle váš táta? Nebyl to pro vás vždycky superhrdina? V očích každého dítěte je otec do určité doby superhrdinou. "Kapitán Skvělouš" je ale superhrdinou v očích celého světa. Poletuje nad mraky se Supermanem a projíždí se batmobilem s Batmanem.

Milí diváci,

pokud netrpělivě vyhlížítě březnový program, protože se vám nepodařilo zakoupit vstupenky na únorovou Olgu, Tajemnou záři či novinku Čaj a apokalypsa, vězte, že je online - diáře do ruky a můžete rovnou plánovat. Připomínáme vám také, že v březnu bude poslední možnost zhlédnout inscenaci A pak přišla Mirna předtím, než ji pošleme na půlroční mateřskou dovolenou. Od března tato možnost nebude minimálně do září.

Milí Leťáci,

naplánovali jsme pro vás v přestihu únorovou reprízu oblíbené Tajemné záře nad VILOU. Je již nyní v prodeji na Gooutu, takže naši prohlídku VILY s realitní makléřkou Mae Fistovou stíháte jako last minute dárek k pod vánoční stromeček. Tak ať se všem "bydlenkám" ve vašem okolí líbí! 

 

Milí Leťáci, máme velkou radost, že vám můžeme představit vizuál k naší připravované inscenaci Čaj a apokalypsa! Autorem grafiky je opět Alexandr Hudeček a je již třetí v pořadí v našem kolážovém vizuálu. Od ledna nás totiž ve VILE Štvanice čeká čajový dýchánek v idylické zahradě a sedm ran moderní apokalypsy.

Hladomor začal, když bylo osmdesát procent jídla odkloněno do televizních pořadů. Lidé sledovali snídani na iplayeru cestou do zaměstnání. Když došla rýže, distribuovala charita smartphony, takže umírající mohli sledovat pořady o vaření.“

Milí diváci,

Mirnu hrajeme v lednu hned dvakrát a v únoru máme v plánu totéž. Důvod je jednoduchý - naše české Gilmorky na tripu budeme pravděpodobně hrát již jen do března, a pak je pošleme na půl roku na mateřskou dovolenou. Vrátíme se zase až příští rok na podzim. Čili, pokud ještě pořád váháte, není to na místě! Mrkněte na náš trailer, vyberte vhodný lednový termín a nakupujte!

Těšíme se na vás v lednu - my i naše holky. 

 

  •  
  • 1 z 7
  • «